Jarní premiéra za tři body!

Čekání na první body v letošní sezóně se poněkud protáhlo, ale konečně jsme se dočkali, když jsme v prvním jarním zápase na hřišti týmu Bříství zvítězili 3:0!

Sestava: L.Svatoš – M.Popek, T.Dvořák, V.Kněžínek, M.Richtr – M.Došek, T.Janeček (72.minuta P.Leden), O.Torn, J.Týřl (62.minuta D.Horvát) – P.Landyš, P.Novotný (71.minuta T.Přívratský)

Branky: 5. minuta – O.Torn, 40. minuta – J.Týřl, 88. minuta – M.Došek

Ráz prvního poločasu hodně ovlivnila naše rychlá branka, kdy se již v 5. minutě trefil přesně z dálky Ondra Torn. Jako již klasicky přišlo po půl hodince naše polevení a dopřáli jsme domácím trochu více prostoru, ale naštěstí nás podržel Lukáš Svatoš v bráně, když výborně zlikvidoval jednu domácí tutovku. A aby toho nebylo málo, tak Jakub Týřl pět minut před přestávkou zvýšil na 2:0, když využil laxnosti domácího obránce a své rychlosti ke vstřelení branky!

První čtvrthodinka druhé půle byla katastrofální, ale naštěstí si domácí před naší brankou počínali jako my celý podzim, tedy nepřesně, což byla naše záchrana! Několik závarů bylo opravdu nebezpečných…… Naštěstí domácímu týmu v průběhu druhé půle odstoupil jeden zraněný hráč a jelikož neměli nikoho na střídačce, tak dohrávali v deseti. V závěru utkání po pěkné kombinační akci jsem pečetili naše vítězství 3:0, když se trefila naše nová akvizice z týmu Všechlap Matěj Došek!