Zajímavosti o zápasech

17. 11. 2019  DRAHELICE - Bobnice 0:4 (0:2)

10. 11. 2019  Hrubý Jeseník - DRAHELICE 2:2 (0:0) - střelci: D. Horvát, J. Týřl

2. 11. 2019  Košík TJ   -   DRAHELICE 2:1 (1:1) - střelec: T. Krejčík

27. 10. 2019  DRAHELICE - Žitovlice/Pojedy 2:1 (1:1) - střelci: P. Landyš, J, Týřl

19. 10. 2019  Lipník - DRAHELICE 0:2 (0:1) - střelci: A. Polgár. M. Došek

13. 10. 2019  DRAHELICE -  Záhornice 3:1 (0:0) - střelci: M. Krejčík, D. Horvát, T.Kutman

6. 10. 2019  Všechlapy/B - DRAHELICE 3:5 (1:1) - střelci: M. Ševc, T.Kutman, T.Kutman, A. Polgár, M. Čapek

29. 9. 2019  DRAHELICE - Netřebice  2:1 (1:1) - střelci: T.Kutman, D.Horvát

21. 9. 2019  Chleby -  DRAHELICE  5:0 (5:0)

15. 9. 2019  DRAHELICE -  FK DYMOKURY/B   2:2 (0:0)  -  střelci: M. Došek, R. Pícha

8. 9.2019    Vestec   -   DRAHELICE   1:1 (0:0)   -   střelec: D. Horvát (pen)

1. 9.2019     DRAHELICE - Vrbice   1:1  (0:0)   -   střelec: M.Krejčík

25. 8.2019   Straky/B  -  DRAHELICE  3:1 (2:1)  -  střelec: T. Kutman

zde naleznete komentáře k jednotlivým zápasům a jiné zajímavosti.

26.8.2018

První zápas nám bohužel příliš nevyšel!

V prvním zápase nového ročníku fotbalové sezóny 2018/2019 jsme podlehli na hřišti týmu Dvory/Bobnice vysoko 7:0.

Sestava: L.Svatoš – M.Veselý, V.Kněžínek (46.minuta T.Dvořák), M.Krejčík, P.Leden (46.minuta M.Čapek) – J.Týřl, O.Torn, P.Novotný (55.minuta T.Janeček), M.Došek – A.Petřík, P.Landyš (55.minuta P.Mrzena)

Domácí byli v utkání lepší a hlavně střelecky produktivní, když jim do naší branky spadlo téměř vše do čeho kopli. My měli trochu šanci v polovině prvního poločasu, když jsme již 2:0 prohrávali a domácí jsme trochu přimáčkli na jejich polovině. Výsledkem ovšem bylo jen břevno z přímého kopu v podání Adama Petříka a několik náznaků šancí. Domácí chvilku před poločasem přidali třetí branku a bylo po zápase….

Jediným světlým bodem zápasu byl výkon našich nových posil Michala Krejčíka a Marka Veselého ze Sokolče, kteří v utkání patřili k našim nejlepším hráčům.

2.9.2018

Slabý rozhodčí nám příliš nepomohl!

Ve druhém kole jsme na domácím stadionu přivítali tým Slovanu Poděbrady B a přes slušný výkon jsme podlehli 1:4, když výsledek hrubě ovlivnil rozhodčí Matěj Kubečka!

Sestava: L.Svatoš – M.Veselý, D.Horvát, M.Krejčík, M.Čapek – J.Týřl (80.minuta T.Dvořák), O.Torn, T.Janeček (65.minuta P.Novotný), M.Došek – T.Přívratský, P.Landyš (55.minuta V.Kněžínek)

V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání bez větších šancí a tak se šlo do kabin za stavu 0:0. Ve druhém poločase bohužel začal úřadovat rozhodčí. Nejdříve zbaštil nahraný faul hostujícího borce číslo 14 Michala Lovětínského, který si zkušeně podržel v našem vápně Tomáše Janečka a pak s výkřikem padl jako podťatý. Mladý rozhodčí se vůbec nerozmýšlel a ukázal na značku pokutového kopu. Z penalty se hostující hráč číslo 13 Nikulin Maksim nemýlil a otevřel skóre. Obdržený gól nás ovšem nepoložil a o deset minut později jsme vyrovnali po pěkné akci, když po pravé straně svým typickým způsobem zatáhl míč Jakub Týřl, odcentroval před branku hostí na Tomáše Přívratského, který se štěstím míč dopravil za záda gólmana. 1:1! Bohužel po dalších deseti minutách zaúřadoval opět rozhodčí, když před naším pokutovým územím obrátil jasný faul na Davida Horváta ve prospěch hostí a z následného přímého kopu vznikl závar před naší brankou, který bohužel ukončil Lukáš Svatoš zbytečným faulem na hostujícího útočníka. Po hvizdu rozhodčího vznikla malá mela, při které odkopl míč do zámezí Lukáš Svatoš, ale rozhodčí to bral jako útok na svoji osobu a ukázal mu červenou kartu! Do branky tak musel David Horvát, ale proti pokutovému kopu Nikulina Maksima neměl šanci. 1:2! V posledních deseti minutách jsme se již příliš nekoncetrovali a dostali jsme ještě dvě branky. Velká škoda, protože body byly tentokrát blízko.

V dalším utkání hrajeme v neděli 9.9. od 17:00 hodin na hřišti Hořátve, která přes prázdniny oproti minulé sezóně ještě posílila, takže nás nečeká nic jednoduchého.

-------------

20.5.2018

Třetí výprask v řadě…….

Bohužel naše nelichotivá série trvá dál, další nášup jsme si přivezli z Poříčan, kde jsme podlehli vysoko 9:1.

Sestava: L.Svatoš (46.minuta P.Mrzena) – M.Čapek, T.Dvořák, D.Horvát, V.Nový  – M.Richtr, P.Novotný (20. minuta V.Kněžínek), T.Janeček (56.minuta J.Matuška), P.Leden (56.minuta M.Došek) – A. Petřík, J.Týřl (46.minuta P.Landyš)

Je těžké hrát proti B týmu, když A tým hraje o den dříve a někteří jeho hráči si chtějí spravit náladu po porážce 7:0 v krajském přeboru. Honit si sebevědomí ve IV.třídě jim opravdu šlo, tak snad si ho odnesou i do zápasů A týmu a uspěji v boji o udržení ..….

Tak alespoň, že v příštím utkání v neděli 27.5. od 17:00 hodin hrajeme s týmem Straky B, jejichž A tým sice hraje již v sobotu, ale jen III. třídu ……

13.5.2018

Po týdnu opět výprask!

V domácím prostředí jsme bohužel nestačili na tým Slovanu Lysá nad Labem B a prohráli jsme 1:7.

Sestava: L.Svatoš – P.Leden, T.Dvořák, V.Kněžínek, V.Nový (46.minuta M. Čapek)  – M.Richtr, J.Matuška (76. minuta P.Landyš), T.Janeček, T.Přívratský – P.Novotný, A. Petřík ( 46.minuta P.Mrzena )

Hosté posíleni čtyřmi hráči z A týmu hrajícího 1.A třídu pro nás byli příliš velké sousto. Bohužel bez několika opor základní sestavy (D.Horvát, O.Torn, M.Došek, J.Týřl) jsme vydrželi vzdorovat jen třicet minut a pak poprvé inkasovali. Další údery přišli během posledních sedmi minut první půle, kdy jsme inkasovali třikrát a bylo po zápase. Po pěti minutách druhé půle potěšil naše věrné fanoušky Michal Richtr, který pěknou střelou do pravého horního rohu branky snížil na 1:4. Hosté ovšem rychle odpověděli dvěma brankami, v závěru přidali ještě branku z pokutového kopu a byl konec.

6.5.2018

Výprask v Kostelní Lhotě…….

Slušný výkon v první půli bohužel výprask neodvrátil a z Kostelní Lhoty jsme si odvezli porážku 7:0!

Sestava: L.Svatoš – P.Leden, T.Dvořák, D.Horvát, V.Nový  – P.Landyš, V.Kněžínek, T.Janeček, T.Přívratský – P.Novotný, J.Týřl

V první půli jsme předváděli slušný kombinační fotbal, ale bohužel jsme dvakrát inkasovali po mých dvou zaváhání, kdy domácí útočník Vladimír Fink prokázal větší důraz v souboji. V průběhu druhého poločasu domácí nasadili dva hráče A týmu, kteří si v závěru zápasu pohráli s naším mužstvem a zařídili čtyři branky.

1.5.2018

Poměrně slušný výkon přinesl zasloužené body!

V dohrávaném utkání jsme po dvou dnech nastoupili opět na domácím pažitu a tentokrát jsme dokázali zvítězit s týmem Všechlapy B 2:1 a dokázali se tak odpoutat z posledního místa tabulky.

Sestava: L.Svatoš – P.Leden, T.Dvořák, D.Horvát, V.Nový  – M.Došek (46.minuta M.Čapek), V.Kněžínek, T.Janeček (72.minuta J.Matuška), T.Přívratský (66.minuta P.Landyš) – P.Novotný, A.Petřík (82.minuta P.Mrzena)

V 10. minutě se dokázal prosadit po své typické akci Adam Petřík, když přetlačil stopera hostí a ostrou střelou levou nohou rozvlnil síť v brance. A po deseti minutách bylo ještě veseleji, když chyby v rozehrávce využil opět Adam Petřík a zakončoval do prázdné branky na 2:0! Vedení bylo na našem výkonu znát a jako již klasicky jsme do 35. minuty měli v utkání jasně navrch. Pak jsme si do konce poločasu vzali trochu volno a hosté nás zle přitlačili, ale naštěstí bez gólového zakončení.

Druhý poločas byl poměrně vyrovnaný, škoda jen, že jsme nedokázali přidat třetí branku. Naopak se hostům podařilo vstřelit gól a posledních dvacet minut bylo pro nás trochu hektických, ale naštěstí jsme vedení udrželi!

V neděli 6.5. od 17.00 hodin zavítáme na hřiště Kostelní Lhoty, tak snad navážeme na poslední solidní výkony!

29.4.2018

Marný boj s týmem Předhrádí!

V domácím prostředí jsme opět nedokázali protrhnout střeleckou smůlu a jedinou naší branku vstřelil po pěkné individuální akci Ondra Torn až v závěru zápasu, kdy korigoval jen na konečných 1:3!

Sestava: L.Svatoš – P.Leden, T.Dvořák, D.Horvát, V.Nový  – M.Richtr (54.minuta V.Kněžínek), T.Janeček (54.minuta M.Čapek), O.Torn, T.Přívratský (66.minuta J.Týřl) – P.Landyš (66.minuta P.Mrzena), P.Novotný (37.minuta A.Petřík)

Branka – 79.minuta – O.Torn

21.4.2018

Lídr tabulky si nakonec poradil!

V zápase prvního s posledním jsme něco přes hodinku odolávali, ale pak si přeci jen domácí Třebestovice dokráčeli k vítězství 4:0.

Sestava: L.Svatoš – M.Čapek, T.Dvořák, D.Horvát, V.Nový (67.minuta J.Matuška) – P.Leden, T.Janeček (49.minuta M.Došek), V.Kněžínek, O.Torn, T.Přívratský – P.Landyš (66.minuta P.Mrzena)

15.4.2018

První jarní zápas v domácím prostředí nevyšel podle našich představ!

Vstup do nové sezóny se nám na domácím pažitu příliš nepovedl, když jsme podlehli borcům z týmu Bobnice/Dvory B 4:0.

Sestava: L.Svatoš – M.Čapek (46.minuta V.Nový), T.Dvořák, D.Horvát, M.Richtr (46.minuta P.Leden) – M.Došek, T.Janeček (67.minuta V.Kněžínek)), O.Torn, J.Týřl (62.minuta P.Mrzena) – P.Landyš, P.Novotný

Hosté nastoupili do zápasu se čtyřmi hráči, kteří den předtím nastoupili za A-tým a zejména útočníci Petr Glas a Tomáš Filipčík dělali svojí šikovností naší obraně velké problémy. Prvně jmenovaný se prosadil již v 17. minutě, kdy z vápna vyslal střelu, která k našemu údivu zapadla do naší sítě. Lukáš Svatoš v naší brance střelu trochu podcenil, ale holt není každý den posvícení….. Bohužel se nám nepodařilo do konce poločasu udržet jednobrankové manko a ve 45.minutě jsme po zbytečném nedorozumění před naší brankou inkasovali podruhé.

Do druhého poločasu jsme vystřídali krajní obránce a velká škoda, že jeden z nich, Vlasta Nový nezakončil svoje velké sólo přes celé hřiště přesněji a ztroskotal na hostujícím gólmanovi. Bohužel, opět platilo staré známé nedáš dostaneš a Petr Glas svým druhým gólem v 75.minutě utkání rozhodl. Velká škoda, protože jsme ve druhé půli měli tři jasné gólové příležitosti, již zmiňovaný Vlasta Nový, pak Pavel Mrzena a Petr Landyš, kteří své jasné střelecké příležitosti zakončili velice slabě. Hosté na úplném konci zápasu přidali ještě čtvrtou branku a dali tak výsledku poněkud krutou podobu 0:4!

V sobotu 21.4. od 17.00 hodin se představíme na hřišti vedoucího týmu tabulky Třebestovic, tak snad v koncovce budeme přesnější!

1.4.2018

Jarní premiéra za tři body!

Čekání na první body v letošní sezóně se poněkud protáhlo, ale konečně jsme se dočkali, když jsme v prvním jarním zápase na hřišti týmu Bříství zvítězili 3:0!

Sestava: L.Svatoš – M.Popek, T.Dvořák, V.Kněžínek, M.Richtr – M.Došek, T.Janeček (72.minuta P.Leden), O.Torn, J.Týřl (62.minuta D.Horvát) – P.Landyš, P.Novotný (71.minuta T.Přívratský)

Branky: 5. minuta – O.Torn, 40. minuta – J.Týřl, 88. minuta – M.Došek

Ráz prvního poločasu hodně ovlivnila naše rychlá branka, kdy se již v 5. minutě trefil přesně z dálky Ondra Torn. Jako již klasicky přišlo po půl hodince naše polevení a dopřáli jsme domácím trochu více prostoru, ale naštěstí nás podržel Lukáš Svatoš v bráně, když výborně zlikvidoval jednu domácí tutovku. A aby toho nebylo málo, tak Jakub Týřl pět minut před přestávkou zvýšil na 2:0, když využil laxnosti domácího obránce a své rychlosti ke vstřelení branky!

První čtvrthodinka druhé půle byla katastrofální, ale naštěstí si domácí před naší brankou počínali jako my celý podzim, tedy nepřesně, což byla naše záchrana! Několik závarů bylo opravdu nebezpečných…… Naštěstí domácímu týmu v průběhu druhé půle odstoupil jeden zraněný hráč a jelikož neměli nikoho na střídačce, tak dohrávali v deseti. V závěru utkání po pěkné kombinační akci jsem pečetili naše vítězství 3:0, když se trefila naše nová akvizice z týmu Všechlap Matěj Došek!